(ویراست اول)

نمایشگر پروژه ای غیرانتقاعی است که توسط گروهی از هنرمندان، روزنامه نگاران و دانشجویان با هدف حمایت از تولید محتوای فارسی در زمینۀ هنرهای نمایشی، گردش اطلاعات، دانش و تجربیات و کمک به ارتقای تئاتر کشور اجرا می شود.

برای علاقه مندان حرفه ای تئاتر

 نمایشگر دایرۀ کاربران خود را علاقه مندان حرفه ای تئاتر تعریف کرده است. نمایشگر کابران خود را گستره ای از تماشاگران، هنرمندان و حتی مدیران فرهنگی می داند که به هنرهای نمایشی فراتر از یک سرگرمی صرف نگاه می کنند. نمایشگر هنرهای نمایشی را یک حرفه برای اجراگران آن و پدیده ای اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و در ارتباط مستقیم با جامعه می بیند.

استقلال در خط مشی

نمایشگر به هیچ گروه، نهاد، سازمان، جریان سیاسی یا اقتصادی در داخل یا خارج از ایران، متعلق یا وابسته نخواهد بود. در عین حال نمایشگر دیدگاه خاص خود را دارد و با توجه اهداف و تعاریف و دیدگاه خود دربارۀ جریان های تئاتر کشور، مدعی توجه کمی یکسان به تمام موضوع ها، افراد و رویدادهای تئاتر کشور نخواهد بود.

قوانین و محدودیت ها

نمایشگر در داخل ایران و با توجه به قوانین ایران فعالیت می کند و خود را ملزم به رعایت حریم و حقوق افراد می داند و در صورت بروز هرگونه اشتباه آمادگی دریافت تذکر و اصلاح اشتباهات احتمالی را دارد. در عین حال گردانندگان نمایشگر بر آزادی خود در تعیین خط مشی و نوع محتوای نمایشگر، حق ابراز عقاید گوناگون در حوزۀ هنرهای نمایشی و خودداری از پذیرش دخالت های فراقانونی و سلیقه ای دیگران پافشاری می کنند.

همکاری با نمایشگر

اگر علاقه مند به همکاری با نمایشگر هستید، پیش قدم شوید. می توانند اخبار مربوط به فعالیت های هنری، نوشته ها، ترجمه ها و عکس های خود را به آدرس

editor@namayeshgar.com

 ارسال کنید. مطالب دریافتی پس از بررسی، در صورت مطابقت با شیوه و مسیر نمایشگر، در صفحات مربوط منتشر می شوند. نمایشگر در رد یا پذیرش مطالب دریافتی و ویرایش مطالب آزاد است.

ارتباط با سایر رسانه ها

از آنجایی که حمایت از تولید محتوای فارسی در زمینۀ هنرهای نمایشی (به ویژه در فضای وب) از دیگر اهداف اصلی نمایشگر است، نمایشگر در صورت استفاده از محتوای سایر رسانه های فارسی زبان، خود را ملزم به ذکر دقیق منبع و در صورت امکان لینک مستقیم به منبع می داند، هرچند که نمایشگر از لینک دادن به رسانه هایی که داخل ایران مسدود شده اند، معذور است.

استفاده از مطالب تولید، پردازش یا ترجمه شدۀ نمایشگر نیز تنها با ذکر دقیق آدرس اینترنتی نمایشگر در نشریات چاپی و همراه با لینک مستقیم در رسانه ها اینترنتی، بلامانع است.

آگهی ها

هزینه های سالیانۀ نمایشگر می تواند از طریق جذب اسپانسر یا تعداد محدودی آگهی تامین شود. آگهی های پذیرفته شده در نمایشگر می توانند الزاما معرف تائید یا سلیقۀ گردانندگان نمایشگر نباشد. نمایشگر در رد یا پذیرش آگهی ها آزاد است و انتشار یک آگهی هیچ حقی را برای دخالت در محتوای نمایشگر برای آگهی دهنده ایجاد نمی کند. هزینۀ دریافتی برای آگهی ها توسط نمایشگر بسته به نوع و مدت زمان آگهی، میزان بهره مندی آگهی دهنده از کمک های مالی و منافع اقتصادی و رویکرد فرهنگی یا اقتصادی آگهی دهنده می تواند متغیر باشد.

توضیحات تکمیلی در این زمینه به زودی در صفحۀ مخصوص در سایت قرار می گیرد. پیش از آن برای کسب اطلاعات بیشتر و درج آگهی در نمایشگر می توانید با آدرس

adv@namayeshgar.com

مکاتبه کنید.

 

چگونه از نمایشگر حمایت کنیم؟

در تولید و ارتقای محتوای نمایشگر مشارکت کنید. با لینک دادن به نمایشگر، آن را به دیگران معرفی کنید و اگر مطلب جذابی در نمایشگر دیدید در شبکه های اجتماعی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر در زمینۀ هنرهای نمایشی فعال هستید، می توانید با نمایشگر در ارتباط باشید و پیشنهادها و انتقادها و مطالب خود را برای نمایشگر بفرستید. همچنین گروه های نمایشی که فعالیت پژوهشی دارند می توانند در نمایشگر اسپانسر صفحات مشخصی شوند.