اجرای نمایش «ایوانف» در شیراز. عکس از «گروه عکس مات»

اجرای نمایش «ایوانف» در شیراز٫ عکس از «گروه عکس مات»

اجرای نمایش «ایوانف» نوشته و کار امیر رضا کوهستانی بر اساس نمایشنامه ای از آنتون چخوف، در شیراز با استقبال تماشاگران مواجه شده است. تمامی بلیت‌های اجراهای این نمایش در سالن ۴۰۰ نفری «تالار حافظ» در شیراز در همان شب‌های نخست اجرا به فروش رفته است و به دلیل تقاضای تماشاگران، ۲۵ صندلی به ظرفیت سالن اضافه شده است.

به گزارش روابط عمومی این نمایش، به دلیل آن که «تالار حافظ» از قبل برای اجرای برنامۀ دیگری در روز ۳۱ فروردین رزرو شده، امکان تمدید اجرای این نمایش وجود ندارد. اما بنا به درخواست تماشاگران «ایوانف» در روز چهارشنبه ۳۰ فروردین دو اجرا در ساعت های ۱۶ و ۲۰ خواهد داشت.

به این ترتیب، براساس آمار بلیت های فروخته شده، این نمایش در ۹ اجرای خود در شهر شیراز میزبان بیش از ۳۸۰۰ تماشاگر خواهد بود.

نمایش «ایوانف» که مهر و آبان ۱۳۹۰ در تماشاخانۀ ایران شهر به روی صحنه بود، در زمان اجرای خود در تهران نیز با استفبال تماشاگران و منتقدان تئاتر مواجه شد، اما برخلاف روال معمول در تماشاخانۀ ایران شهر اجرای آن تمدید نشد و به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان موفق به دیدن این نمایش نشدند.

بر اساس گزارش روابط عمومی این گروه، بخشی از تماشاگران ایوانف» در شیراز کسانی بوده اند که از شهرهای دیگر، از جمله تهران، برای دیدن این نمایش به شیراز سفر کرده اند.

نمایش «ایوانف» با حضور بازیگرانی چون محمد حسن معجونی، وحید آقاپور، علی باقری، اشکان جنابی، نگار جواهریان، سعید چنگیزیان، مهین صدری، فاطمه فخرایی، فریبا کامران و محمدرضا نجفی، از روز ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ اجرای خود را در «تالار حافظ» شهر شیراز آغاز کرده است و تا چهارشنبه ۳۰ فروردین روی صحنه خواهد بود.

مطالب مرتبط