«نگار جواهریان» در نقش «شازده کوچولو». عکس از «رئوفه رستمی»

«نگار جواهریان» در نقش «شارده کوچولو» در «رپرتواری از آثار گروه تئاتر دن کیشوت با رونمایی از محسن». عکس از «رئوفه رستمی»

«رپرتواری از آثار گروه تئاتر دن کیشوت با رونمایی از محسن» نمایشی از «گروه تئاتر دن کیشوت» با کارگردانی علی اصغر دشتی و ایده پردازی نسیم احمدپور است که از ۴ دی ماه در سالن چهارسوی مجموعۀ «تئاتر شهر» روی صحنه رفته است.

علی اصغر دشتی و نسیم احمدپور در این نمایش با ترکیبی از قطعاتِ نمایش های قبلی خود، شامل «ننه دلاور و فرزندان او»، «مجلس شبیه خوانی شازده کوچولو»، «دن‌کیشوت»، «پینوکیو» ، «ملانصرالدین»، «شهرزاد»، «گالیور» و همچین افزودن بخش های تازه ای به آنها، از طریق احضار مجدد قهرمان هایی که پیش از این محور و دستمایۀ آثار «گروه تئاتر دن کیشوت» بوده اند، زمینه را برای خلق قهرمانی تازه به نام «محسن» فراهم می کنند.

علی اصغر دشتی و نسیم احمدپور در این گزارش از دغدغه های خود برای خلق این رپرتوار و زمینه سازی برای به وجود آمدن قهرمانی تازه به نام «محسن»، می گویند.

ببینید و بشنوید:


صحبت های علی اصغر دشتی (کارگردان) و نسیم احمدپور (دراماتورژ)
به همراه قطعاتی از موسیقی های ساختۀ فرشاد فزونی و عکس های رئوفه رستمی

این نمایش تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۰، هر روز(جز شنبه ها) به مدت ۱۰۰ دقیقه، از ساعت ۱۹:۳۰ در سالن چهارسوی مجموعۀ تئاتر شهر روی صحنه خواهد بود.

.

«رپرتواری از آثار گروه تئاتر دن کیشوت با رونمایی از محسن»

کارگردان: علی اصغر دشتی/ طراح ایده و دراماتورژ: نسیم احمدپور

بازیگران (به ترتیب الفبا): شهاب انوشا، آرش بزرگ زاده، نگار جواهریان، عباس حبیبی، مینا درودیان، رامین سیار دشتی، ناز شادمان، حسن عقیقی، فریبا کامران، احسان کرمی، بنفشه نجاتی و هدایت هاشمی.

آهنگساز: فرشاد فزونی/ طراح لباس: مژگان عیوضی/ عکاس: رئوفه رستمی/ طراح پوستر و بروشور: فرهاد فزونی

مدیر تولید: نورالدین حیدری ماهر/ روابط عمومی: منصوره بسمل

تئاترشهر/ سالن چهارسو/ ساعت ۱۹:۳۰

مطالب مرتبط